Agenda

Klik hier om het agenda archief vanaf 2012 te bekijken.

ma di wo do vr za zo
2
Rock ’n SoulNight: RENE GEELHOED 23:00
Rock ’n SoulNight: RENE GEELHOED
nov 2 @ 23:00 – nov 3 @ 01:30
https://www.facebook.com/rene.geelhoed
3
MARVIN TIMOTHY 23:00
MARVIN TIMOTHY
nov 3 @ 23:00 – nov 4 @ 01:30
https://www.facebook.com/marvintimothy17/
4
Danny van Ruitenburg & Band 23:00
Danny van Ruitenburg & Band
nov 4 @ 23:00 – nov 5 @ 01:30
https://www.facebook.com/danny.vanruitenburg?fref=ts Met zijn vrienden in de meest geniale band – niet te missen zo funky & cool! https://www.youtube.com/watch?v=SJDzgVkK7Fc
6
Singer/Songwriter Open Mic: ERIC KERNS 21:30
Singer/Songwriter Open Mic: ERIC KERNS
nov 6 @ 21:30 – nov 7 @ 00:30
https://www.youtube.com/watch?v=adtnEmm36aw
7
BEZWAREN FANFARE 23:00
BEZWAREN FANFARE
nov 7 @ 23:00 – nov 8 @ 01:30
https://www.youtube.com/watch?v=U_kWOrDoljQ
9
GrooveSessie: DENNIS HEMSTRA 23:00
GrooveSessie: DENNIS HEMSTRA
nov 9 @ 23:00 – nov 10 @ 01:45
http://dennishemstra.nl/ https://www.facebook.com/dennishemstra?fref=mentions https://www.youtube.com/watch?v=5WeMX9D3t88
10
CIRCUS RENS & THE MEATBALLS 23:00
CIRCUS RENS & THE MEATBALLS
nov 10 @ 23:00 – nov 11 @ 01:30
https://www.facebook.com/rens.ouburg?ref=br_rs
11
BLUE BREW 23:00
BLUE BREW
nov 11 @ 23:00 – nov 12 @ 01:00
 
13
Singer/Songwriter Open Mic: ERIC KERNS 21:30
Singer/Songwriter Open Mic: ERIC KERNS
nov 13 @ 21:30 – nov 14 @ 00:30
https://www.youtube.com/watch?v=adtnEmm36aw
14
Sun RhYthm 21:30
Sun RhYthm
nov 14 @ 21:30 – 22:45
https://www.facebook.com/events/1696056023762647/
FunkNight: ALEX SIEGERS 23:00
FunkNight: ALEX SIEGERS
nov 14 @ 23:00 – nov 15 @ 01:45
https://www.facebook.com/alexsiegersmusic/ https://www.youtube.com/watch?v=0CLY6FjSTrM
16
Stahlwerk 22:00
Stahlwerk
nov 16 @ 22:00 – 22:45
https://stahlwerk-music.ch/
JamSessie ERIC BRUGMANS 23:00
JamSessie ERIC BRUGMANS
nov 16 @ 23:00 – nov 17 @ 01:00
https://www.facebook.com/eric.brugmans https://www.youtube.com/watch?v=E4glMCST0kw
17
FUNKFEST 2017 23:00
FUNKFEST 2017
nov 17 @ 23:00 – nov 18 @ 01:30
ALEX SIEGERS. MARTIJN KOOLEN. TIM KERSSIES. PETER TEN WOLDE. RENS OUBURG.Tijd voor FUNKFEST 2017 – wees erbij!
19
Siegers’ Funky Sunday 21:00
Siegers’ Funky Sunday
nov 19 @ 21:00 – 23:45
https://www.youtube.com/watch?v=qZf9p7oMGmo
20
Singer/Songwriter Open Mic: ERIC KERNS 21:30
Singer/Songwriter Open Mic: ERIC KERNS
nov 20 @ 21:30 – nov 21 @ 00:30
https://www.youtube.com/watch?v=adtnEmm36aw
21
Funk Benjamins 21:30
Funk Benjamins
nov 21 @ 21:30 – 22:45
JamSessie voor 1e jaars conservatorium studenten. Nieuw talent en plezier!
JamSessie Maarten Kooymans 23:00
JamSessie Maarten Kooymans
nov 21 @ 23:00 – nov 22 @ 01:15
https://www.youtube.com/watch?v=zymOtNNckAw
22
TOM BEEK 23:00
TOM BEEK
nov 22 @ 23:00 – nov 23 @ 01:00
https://www.tombeek.nl/albums/
23
POTHUYS BANDNIGHT 23:00
POTHUYS BANDNIGHT
nov 23 @ 23:00 – nov 24 @ 01:30
 
24
WAKING SKIES 23:00
WAKING SKIES
nov 24 @ 23:00 – nov 25 @ 01:00
https://www.youtube.com/watch?v=8eZVgI6UrwI https://www.youtube.com/watch?v=T_hT3oNEdlw
25
Mississippi Riders – Vintage Rhythm & Blues 23:00
Mississippi Riders – Vintage Rhythm & Blues
nov 25 @ 23:00 – nov 26 @ 01:30
https://www.youtube.com/watch?v=5zDYAts1WG8
27
Singer/Songwriter Open Mic: ERIC KERNS 21:30
Singer/Songwriter Open Mic: ERIC KERNS
nov 27 @ 21:30 – nov 28 @ 00:30
https://www.youtube.com/watch?v=adtnEmm36aw
28
JamNight NIKOS TSOP 23:00
JamNight NIKOS TSOP
nov 28 @ 23:00 – nov 29 @ 01:15
https://www.facebook.com/nikos.tsopkati https://www.youtube.com/watch?v=g1sSzv-LoyA
29
JAMIE PEET 22:30
JAMIE PEET
nov 29 @ 22:30 – nov 30 @ 01:00
https://www.youtube.com/watch?v=VKkwFgN3PIw
30
JekoHow 22:00
JekoHow
nov 30 @ 22:00 – 23:00
https://www.facebook.com/jekohowjekohow/
FunkNight: ALEX SIEGERS 23:00
FunkNight: ALEX SIEGERS
nov 30 @ 23:00 – 23:45
ALEX SIEGERS. FUNKHELD. https://www.youtube.com/watch?v=0CLY6FjSTrM

adams

 

logoklein